UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A gdzie w Elblągu w ciągu ostatnich 50 lat woda wylała z rzeki Elbląg ? Nigdzie Za to od czasu do czasu wylewa Kumiela plynaca przez centrum miasta i nie ma to nic wspólnego z tzw cofką, a jest wynikiem zaniedbań w jej utrzymaniu i bezmyślności decydentów od melioracji

Lemur

Anuluj