UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A gdzie w Elblągu w ciągu ostatnich 50 lat woda wylała z rzeki Elbląg ? Nigdzie Za to od czasu do czasu wylewa Kumiela plynaca przez centrum miasta i nie ma to nic wspólnego z tzw cofką, a jest wynikiem zaniedbań w jej utrzymaniu i bezmyślności decydentów od melioracji
Lemur