UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeszcze niedawno okolice pętli na Saperów były miejscem kilku bezdomnych, dziś pozostał jeden, pan Darek. A parę lat temu domki dzialkowe w tej okolicy były schronieniem dla tych panów z których jeden, wychowany w tej zamechowskiej dzielnicy zamarzł jednej zimy, co chyba okazało się przestrogą dla innych. Co prawda w tamtych czasach nie było takiej pomocy ze strony służb.


Anuluj