UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
taaaak, czekaj i nie spiesz się, będzie tanio, a wiesz ile kosztuje wynajem w tych "tanich" mieszkaniach, które wybudowali w Elblągu przy Legionów? Kto wie może jeszcze ktoś zechce dopłacić byś zechciał u niego wynająć lub od niego kupić, powodzenia
prywatnywłaściciel