UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Każdy biznes powinien być ubezpieczany. Przecież to nie więcej jak 100-150 zł miesięcznie wyjdzie. A mając mechanikę to tym bardziej jak coś się komuś uszkodzi podczas naprawy to ma się od tego OC lub klient sobie coś zrobi na warsztacie w trakcie oddawania auta. Nie ma ubezpieczenia i teraz płacz... ciekawe czy wykupi jak działalność wznowi...