UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@U nich bez zmian - Ludzie ogarnijcie się, czy pis czy ko chodźmy razem w to Święto i nie rańmy się nawzajem, gdzie tu sens i logika żyć w taki sposób tyle lat ?
@U nich bez zmian - Ludzie ogarnijcie się, czy pis czy ko chodźmy razem w to Święto i nie rańmy się nawzajem, gdzie tu sens i logika żyć w taki sposób tyle lat ?