UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@U nich bez zmian - Ludzie ogarnijcie się, czy pis czy ko chodźmy razem w to Święto i nie rańmy się nawzajem, gdzie tu sens i logika żyć w taki sposób tyle lat ?


Anuluj