UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy te orszaki trzech króli mają akredytacje jedynie słusznej telewizji Sakiewicza i Rydzyka? Jeśli tak to ja dziękuję a i nawet reżim pozwala na te orszaki bo w TVRepublika i TVMaryja mówią że mamy reżim w Polsce.