UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy te orszaki trzech króli mają akredytacje jedynie słusznej telewizji Sakiewicza i Rydzyka? Jeśli tak to ja dziękuję a i nawet reżim pozwala na te orszaki bo w TVRepublika i TVMaryja mówią że mamy reżim w Polsce.


Anuluj