UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Siedzę dziś w domu i leże odłogiem nie wychodząc nigdzie a trzech króli to tak naprawdę patrząc na prawicowe wpisy naszych katolików twierdzących że Tusk to Maduro pokazuje wszystko o tej naszej wierze. WSTYD!!!