UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakich polskich firm? Które polskie firmy, których właścicielami są Polacy będą tam słać towary? Co do rolnictwa, wyrabia może 3% PKB, ale 15% eksportu całej Polski i w tym mamy nadwyżkę, do tego stan dużej części polskiego przemysłu zależy od kondycji rolnictwa, bo Polska stoi przemysłem spożywczym, paszowym, czy maszyn rolniczych, części do nich. Jak myślisz co się stanie z polskimi cukrowniami, jak będzie tutaj jechał cukier z Mercosur, co stanie się z masarniami, przetwórcami drobiowymi, producentami etanolu, mleka w proszku, pszczelarzami, jak będzie jechał tutaj miód z mercosur, co się stanie z firmami paszowymi, polskimi producentami maszyn rolniczych, już teraz te firmy są w trudnej sytuacji, a jak krach w rolnictwie się pogłębi to za tym pójdzie krach w tych branżach, do tego weterynaria zajmująca się hodowlą, producenci nawozów.