UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak prawda. A czemu rząd sprowadził z Niemiec 18000 ton kartofli a nasze w skupie osiągnęły bagatela nawet 2 grosze za kilo. Für Deutschland.

Dramat

Anuluj