UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak prawda. A czemu rząd sprowadził z Niemiec 18000 ton kartofli a nasze w skupie osiągnęły bagatela nawet 2 grosze za kilo. Für Deutschland.
Dramat
Tak prawda. A czemu rząd sprowadził z Niemiec 18000 ton kartofli a nasze w skupie osiągnęły bagatela nawet 2 grosze za kilo. Für Deutschland.
Dramat