UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie po podstawówce są mądrzejsi niż ministrowie obecnego rządu. I o czym ty tu piszesz absolwencie collegium tumanum.

Śmiech na sali

Anuluj