UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Nieporadni I zaspani - No ale jak mieliśmy poprzeć budowę tego portu jak to nie nasz pomysł tylko PIS- u- to co my teraz wszystko musimy zrobić od podstaw, - drogi, kolej, terminate, magazyny a PIS powie, że to ich zasługa- nie, do stu tysięcy kartaczy nie. nie, nie. . I tak właśnie mości panowie topi się nasze pieniądze, ale I tak mości panowie jesteŝmy tygrysem Europy.. , to jakie szfindle muszą być w innych krajach skoro my im uciekamy? Albo z innej beczki, gdzie bylibyśmy dzisiaj, gdyby nie te wszystkie afery, kradzieże, złe inwestycje?... to byłby RAJ NA ZIEMI - ogromna konkurencja dla NIEBIOS.
BBT.