UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jerzy może i Wciska ale skoro go wybierają ? Jest powiedzenie " nie było by świń przy korycie gdyby nie stado baranów przy urnie ! W każdej partii to samo bo co mam sadzić o plutonowy pierwszym łupieżem czy za nazwisko Tereka Wilk, co oboje wnoszą w dobro Elbląga ?


Anuluj