UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ogień budynku był tak rozpowszechniony, że ktoś kto nie ma pojecia na temat pożarów nie powinien sie wypowiadać na temat, o ktorym nie ma pojecią jak działa system straży pożarnej. Młody chłopak stracił swój dobrobytek i zarobek na życie a wy ludzie jesteście tacy mściwi w tych czasach, że cieszycie sie z ludzkiego nieszcześcia, gdy komuś się wiodło w tak młodym wieku. Zamiast uszczypliwych komentarzy w trudnym czasie lepiej wesprzec. A nie wypisywać, że straż pożarna dla rolek dla internetu tam pojechała. Internet i telewizja tak działa, że wszystko się do niego wrzuca, nie żyjemy w średniowieczu, że przez plotki roznoszą się informacje. Dom jak się spali w pożarze to też tragedia bo nie ma gdzie żyć i mieszkać, sytyacja podobna bo to praca, z której utrzymuje dom. Prosze sobie darowac naiwne i uszczypliwe komentarze bo takich osób nie brakuje.