UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skoro osiągnięcia są tak marne i nie warto robić z tego "cos ważnego" to po co o tym czytać? Trzeba było lepiej się oczytać, może wynik nie byłby tak marny. Po co w ogóle o tym pisać?
Skoro osiągnięcia są tak marne i nie warto robić z tego "cos ważnego" to po co o tym czytać? Trzeba było lepiej się oczytać, może wynik nie byłby tak marny. Po co w ogóle o tym pisać?