UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Istotnym elementem jest informacja. Życzył bym sobie aby PORTEL był jeszcze bardziej rychliwy w ogłaszaniu wieści z Elbląga. Poza tym jest wiele spraw w zakresie bezpieczeństwa od informowania społeczeństwa w sprawach codziennych i tych trudnych. Brak prądu pozbawi ludzi odbioru komunikatów, a i dopływ informacji do odpowiednich organów też może być wątpliwy... Radio ŻUŁAWY tłucze muzykę UMB UMBA a w etosie ma informacje i publicystykę. Komunikatów elbląskich praktycznie brak... lub są miałkie...
akuku