UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bedzie stek obietnic, życzeń bez pokrycia. A Elbląg w marazmie i zastoju i upadku. Mlodzi wyrywaja z Elbląga. Czy tego nie widzicie.


Anuluj