UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bedzie stek obietnic, życzeń bez pokrycia. A Elbląg w marazmie i zastoju i upadku. Mlodzi wyrywaja z Elbląga. Czy tego nie widzicie.
Bedzie stek obietnic, życzeń bez pokrycia. A Elbląg w marazmie i zastoju i upadku. Mlodzi wyrywaja z Elbląga. Czy tego nie widzicie.