UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego EPEC czeka na dofinansowanie wyłącznie z NFOŚiGW? Proszę poczytać o zmianach w prawie i horyzoncie bycia neutralnym klimatycznie do 2025 roku - tutaj nie ma czasu na bierne czekanie, tylko realne działania. Są inne możliwości pozyskania funduszy, lub chociażby etapowanie inwestycji i jej kredytowanie. EPEC od kilku lat tylko czeka i czeka… niebawem będzie decyzja o konieczności zakupu 100% ciepła w EKO…