UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To nie ratownicy i instruktorzy będą pracować w IT, wystarczy doczytać ze zrozumieniem. Zatrudnieni zostaną osoby z kwalifikacjami turystycznymi i może nawet związani społecznie z PTTK.


Anuluj