UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W emblongu to nawet chodniki są zaśnieżone wiocha nie miasto.. jedno co dobre że odwołano ten buracki sylwester na starym mieście bo to strata pieniędzy.
Smutne to
W emblongu to nawet chodniki są zaśnieżone wiocha nie miasto.. jedno co dobre że odwołano ten buracki sylwester na starym mieście bo to strata pieniędzy.
Smutne to