UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W emblongu to nawet chodniki są zaśnieżone wiocha nie miasto.. jedno co dobre że odwołano ten buracki sylwester na starym mieście bo to strata pieniędzy.

Smutne to

Anuluj