UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo dobra decyzja o odwołaniu Sylwestra. Sytuacja w mieście jak i ogólnopolska była bardzo trudna. Jedni by się bawili a drudzy by działali, żeby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom. Konkretne decyzje jak widać procentują i dzięki nim Elbląg jest bezpiecznym i fajnym do życia miastem
Sylwester z dwójką