UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a gdzie podziały się te szumne stowarzyszenia kobit? było szumnie, a teraz cisza:-))) Ja również jestem działaczką. Jestem wiceprezeską do spraw propagandy dzielnicowego oddziału towarzystwa opieki nad zwierzętami i zastępcą okręgowego członka do spraw propagandy... sekcja pudli to bardzo prężnie i silnie działająca sekcja..... :-)

działaczka

Anuluj