UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
niech przegrani trzasna teraz prynce polo i zaspiewaja gosia gosia gosia haha moze 2 godziny beda mieli imprezę amatrozy hahaha
niech przegrani trzasna teraz prynce polo i zaspiewaja gosia gosia gosia haha moze 2 godziny beda mieli imprezę amatrozy hahaha