UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I to cala reforma po latach spędzonych na jedzeniu ciasteczek i piciu kawy przez panów profesorów i panie profesorki? A kiedy rozwiązanie problemu z rz/ż, ch/h, u/ó? Kiedy zapis dzięków “sz” “cz”, “dź" i reszty będzie konsekwentny i spójny z “ś”, “ć” “ź”?


Anuluj