UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
proszę bez tej propagandy sukcesu, kto z Was jako turysta wypełniał gdzieś jakieś ankiety, kto korzystał z takiego punktu IT, owszem 25 lat temu to miało sens, ale dzisiaj każdy korzysta z Internetu, a już nie wierzę, że stoją i wypełniają ankiety, osobiście uważam, że na wymarciu są biura turystyczne, z których dzisiaj korzystają 55+ młodzi podróżują na własną rękę, no chyba, że urlop z lotem czarterem będzie tańszą opcją, ale tu też zakup w Internecie, o jakich zabytkach piszecie, starówka? Nic nadzwyczajnego. Katedra jak wszędzie. Naprawdę uważacie to za atrakcje turystyczne? To dalej będziemy w czarnej dup.... jeśli chodzi o turystykę, bo nadal urzędnicy nie wiedzą co to jest wyjątkowy produkt turystyczny wabiący turystów, my go nadal nie mamy, a mówiło się o nim 20 lat temu,
modi