UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ci sami ludzie co tak ironizują na temat tych 5 minutowych biletów twierdzą, że 1 przystanek w komunikacji miejskiej można przejechać bez biletu. I co niestety często się zdarza i jeszcze wykłócają się z kontrolerem, że łamie on konstytucyjny przepis wymierzając im mandat.
Aj waj.