UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedys byly fajniejsze, obecnie za nowej kadencji jest po prostu lepiej i normalniej więc nie za bardzo jest co krytykować I robic żartów -:))


Anuluj