UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedys byly fajniejsze, obecnie za nowej kadencji jest po prostu lepiej i normalniej więc nie za bardzo jest co krytykować I robic żartów -:))
Kiedys byly fajniejsze, obecnie za nowej kadencji jest po prostu lepiej i normalniej więc nie za bardzo jest co krytykować I robic żartów -:))