UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie kochani, ani to śmieszne, ani poważne. Żałosny artykuł, pod którym nikt nie miał odwagi się podpisać. Widać podobieństwo do Republiki i Gazety Polskiej.

Ignaś35

Anuluj