UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie kochani, ani to śmieszne, ani poważne. Żałosny artykuł, pod którym nikt nie miał odwagi się podpisać. Widać podobieństwo do Republiki i Gazety Polskiej.
Ignaś35
Ludzie kochani, ani to śmieszne, ani poważne. Żałosny artykuł, pod którym nikt nie miał odwagi się podpisać. Widać podobieństwo do Republiki i Gazety Polskiej.
Ignaś35