UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Oszczędności - Tylko takich warunków nie było przez ostatnie 10 lat. Przez te wszystkie lata wielosezon dałby radę za kazdym razem a ten jeden raz można odpuścić wyjazd.


Anuluj