UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Oszczędności - Tylko takich warunków nie było przez ostatnie 10 lat. Przez te wszystkie lata wielosezon dałby radę za kazdym razem a ten jeden raz można odpuścić wyjazd.
@Oszczędności - Tylko takich warunków nie było przez ostatnie 10 lat. Przez te wszystkie lata wielosezon dałby radę za kazdym razem a ten jeden raz można odpuścić wyjazd.