UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nawet te stare miasto to co to za zabytki? jakie atrakcje? koscióły dwa ok, bo stare w środku jest na co popatrzeć a tak poza tym to co? zwykłe nowe niby kamienicy aha i wieża to wszystko i uliczki, klimatu brak bo to prowincja emlbong, atrakcją dla turystów jest brak ludzi na mieście to moze zaciekawić, coś nowego dla krkaowian warszawiaków czy gdańszczan ale akurat oni to znaja, elblag ++= sypialnia i tania siła roboczna