UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Drogowcy zaczną odśnieżać jak ustaną opady. Co za matoł to wymyślił? Za coś jednak pobierają kasę a drogi nie są odśnieżone. Jak dojdzie do tragedii to niedostosowanie jazdy do warunków. A to jest niedostosowanie odśnieżania do panujących warunków na drodze. Wiadomo że wszystkiego nie da się na raz odśnieżyć ale żeby taki cyrk był na głównych drogach. Przed sezonem chwalą się jak są zabezpieczeni w sprzęt i środki a tu parę godzin opadów weryfikuje stan służb odpowiedzialnych za utrzymanie dróg.