UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
czy wy tylko we łbach macie jakieś pisopoko? nie macie innych problemów niż zyć fikcyjnymi problemami sterowanymi przez media? polityka wam wyżarła łby, nie macie na nic wpływu a się podniecacie, komentarze to jedyne wasze poletko na brednie brrr