UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Redakcji życzymy czasu i wytrwałości we wracaniu do spraw, które opisywaliście na łamach gazety kończąc Waszym klasykiem "do sprawy wrócimy". Namnożyło się tych spraw do których nie wracacie
Redakcji życzymy czasu i wytrwałości we wracaniu do spraw, które opisywaliście na łamach gazety kończąc Waszym klasykiem "do sprawy wrócimy". Namnożyło się tych spraw do których nie wracacie