UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pięknie udało ci się wpleść w historię dworca pierwszą klasę i Zakopane. Do tego podróże do Braniewa nad Zalew Wiślany. Na stacji są jeszcze czynne 2 biletomaty, w których można kupić bilety na PolRegio i IC. Za trudne? Być może. Trzeba chociaż raz być w Elblągu na dworcu, żeby się o tym dowiedzieć. Niezbyt trafione żale, albo ty już za bardzo trafiony.
KapitanSzyderca