UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skandalem jest brak napisu, GDZIE ten dworzec jest. A był zawsze. Warszawa Głowna, Elbląg... I zegar starej generacji, który wymaga pracochłonnego ustawiania, z reguły pokazuje nieprawidłowo... I system nagłośnienia, OD POCZĄtku nie do zrozumienia.... Skandal, skandal, jeszcze raz skandal. Żeby nie powiedzieć dziadostwo...


Anuluj