UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A na mnie dworzec zrobił pozytywne wrażenie, zwłaszcza że wszędzie jest czysto i schludnie, oglądałem go w tym roku po wielu latach, w porównaniu do czasów z komuny to niebo i ziemia.
A na mnie dworzec zrobił pozytywne wrażenie, zwłaszcza że wszędzie jest czysto i schludnie, oglądałem go w tym roku po wielu latach, w porównaniu do czasów z komuny to niebo i ziemia.