UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No przecież walczą do końca ich lub jej. PiS z KO, Nawrocki z Tuskiem i każdy z każdym w sklepie w pracy i na co dzień. Nawet tu w komentarzach każdy walczy z każdym i się opluwają czyja Polska jest czyja. A Putin i Trump mają ubaw po pachy z tej prawicy pożal się Boże.


Anuluj