UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie " MY WOLIMY WALCZYĆ " My bronimy. PiS okradł Elbląg i przekazał pieniądze Watykanowi. Teraz lament że zabezpieczenia powinny być dawno wykonane ? Przecież pół Elbląga uważa że remonty kościołów z budżetu państwa są bardziej potrzebne niż infrastruktura bo to przecież " zabytki". Jak wybierasz tak masz
Pisowcy zgotowali ten los