UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Stan alarmowy to chyba jest na elbląskich ulicach i chodnikach. Trochę śniegu poprószyło a nic nie odśnieżone... DRAMAT!!!!


Anuluj