UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Stan alarmowy to chyba jest na elbląskich ulicach i chodnikach. Trochę śniegu poprószyło a nic nie odśnieżone... DRAMAT!!!!
Stan alarmowy to chyba jest na elbląskich ulicach i chodnikach. Trochę śniegu poprószyło a nic nie odśnieżone... DRAMAT!!!!