UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Obecnannny - z taką wiedzą to szkoda się marnować na prowincji w Elblągu. Trzeba jechać do W - wy i aplikować do Ministerstwa. MSWiA.


Anuluj