UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Obecnannny - z taką wiedzą to szkoda się marnować na prowincji w Elblągu. Trzeba jechać do W - wy i aplikować do Ministerstwa. MSWiA.
Obecnannny - z taką wiedzą to szkoda się marnować na prowincji w Elblągu. Trzeba jechać do W - wy i aplikować do Ministerstwa. MSWiA.