UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bo i czego Burmistrz się spodziewa. Dobrowolnie nikt nie wypłaci niczego. Ścieżka sądowa jest prosta. Pozew ją zaczyna a co orzekną biegli powołani w tym zakresie. Lata procesów.


Anuluj