UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bo i czego Burmistrz się spodziewa. Dobrowolnie nikt nie wypłaci niczego. Ścieżka sądowa jest prosta. Pozew ją zaczyna a co orzekną biegli powołani w tym zakresie. Lata procesów.
Bo i czego Burmistrz się spodziewa. Dobrowolnie nikt nie wypłaci niczego. Ścieżka sądowa jest prosta. Pozew ją zaczyna a co orzekną biegli powołani w tym zakresie. Lata procesów.