UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam wrażenie, że wcale nie chcą tak chętnie oddawać psów do adopcji. Człowiek przychodzi z przemyślaną decyzją, ze świadomością obowiązku i potrzeb zwierzęcia. Wypełnia ankietę, dzwoni... a tak naprawdę nic nie wie. Tylko tyle, że trzeba czekać! Niewiadomo jak długo. Z psem nie można wyjść na spacer, zapoznać się. Dostaje sprzeczne informacje co do jego sytuacji


Anuluj