UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Już trzy dni temu wiedziałem że taka możliwość istnieje. Specjalnie wchodziłem na portfel by zobaczyć czy coś o tym piszecie. Nawet dziś sprawdzałem. I nic Nie pisaliście o tym ani razu


Anuluj