UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Człowiek by uratować życie oddałby wszystko, tym bardziej bogaty bo żal mu zostawić ale na tym bazuje oszust i trzeba odróżnić dobro od zła ! Umrzeć z głodu to jest wielki ból ale być gorszym sortem karmiącym odpadami to żenujące i obrzydliwe. Pomyśl ile brudnych rąk, smrodu tytoniu i robactwa było przy produkcji tego pokarmu. Ludzie mają ludzi za padlinę i zwykle na pokaz się pozbywają swojej rozrzutności. Do siego roku !
vpl