UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Człowiek by uratować życie oddałby wszystko, tym bardziej bogaty bo żal mu  zostawić ale na tym bazuje oszust i trzeba odróżnić dobro od zła ! Umrzeć z głodu to jest wielki ból ale być gorszym sortem  karmiącym odpadami  to żenujące i obrzydliwe. Pomyśl ile brudnych rąk, smrodu tytoniu i robactwa było przy produkcji tego pokarmu. Ludzie mają ludzi za padlinę i zwykle na pokaz się pozbywają swojej rozrzutności. Do siego roku !

vpl

Anuluj