UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ja widzę magię obfitości stołów, w czasach gdzie mamy koszmar wojenny, a u nas tysiące potrzebujących szlachetnej paczki, epatowanie jadłospisem jest po prostu nietaktem
umiar i takt
ja widzę magię obfitości stołów, w czasach gdzie mamy koszmar wojenny, a u nas tysiące potrzebujących szlachetnej paczki, epatowanie jadłospisem jest po prostu nietaktem
umiar i takt