UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ja widzę magię obfitości stołów, w czasach gdzie mamy koszmar wojenny, a u nas tysiące potrzebujących szlachetnej paczki, epatowanie jadłospisem jest po prostu nietaktem

umiar i takt

Anuluj