UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie ma nic bardziej żenującego jak pokazywanie stołów z jedzeniem, czy są jakies granice pokazówek ??? Czy lans w święta ma jakis umiar ?
Nie ma nic bardziej żenującego jak pokazywanie stołów z jedzeniem, czy są jakies granice pokazówek ??? Czy lans w święta ma jakis umiar ?