UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie ma nic bardziej żenującego jak pokazywanie stołów z jedzeniem, czy są jakies granice pokazówek ??? Czy lans w święta ma jakis umiar ?


Anuluj