UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Byłem świadkiem wigilii publicznej dla seniorów i pozostał nie smak. Brzuchy pełne, konto pełne ale jak darmo to pchają się wszędzie, szkoda że naprawdę umierający z głodu i nie przez to że nigdy nie pracował bo powodów jest wiele ale taki człowiek wstydzi się tam iść i się nie dziwię bo widziałem jakimi furami seniorzy podjechali i z jakimi pełnymi torbami organizatorzy wyjeżdżali, szok.


Anuluj