UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wspaniała inicjatywa tylko że to będą tysiące ton jedzenia i nie sadzę że wszystko uda się przerobić. Dziś policzyli że każdy Polak wyrzuci po Świętach ponad kilogram żywności.


Anuluj