UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wspaniała inicjatywa tylko że to będą tysiące ton jedzenia i nie sadzę że wszystko uda się przerobić. Dziś policzyli że każdy Polak wyrzuci po Świętach ponad kilogram żywności.
Wspaniała inicjatywa tylko że to będą tysiące ton jedzenia i nie sadzę że wszystko uda się przerobić. Dziś policzyli że każdy Polak wyrzuci po Świętach ponad kilogram żywności.