UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Waśnie dlatego że życzenia są bo tak wypada a nie szczera dobroć od dziesięciu lat nie byłem na wigilii. Totalny zawód i zakłamanie jest na równi z brakiem wiary więc po co się oszukiwać ! Polityka w sejmie udowadnia prawdę jaką żyją pogardą i zemstą jażdego dnia, sąsiedzi już dzień dobry nie mówią bo i tak pada deszcz a rodzina na fotografii i zapewniam że byłem dla wszystkich okej dopóki byłem taki sam Judasz jak oni dlatego jestem sam. Pozdrawiam i Wesołych Świąt zapomnianym.