UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszystkie schrony jak potocznie nazywają te "domki z zapałek" pomieszczą co najwyżej 800-1000 osób. Teraz pytanie do odpowiedzialnyxh za ochronę ludności : Co z pozostałymi 99.500 ludźmi ??? No śmiało, który odpowie ?