UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wiadomo, że wszyscy z urzędu nie pójda na front ale nie że już zapisali w ustawioe że NIKT nie pójdzie! Ale cudowne wyróżnienie, immunitet, baa tak to kazdy by chciał. Niech paru zostanie ale nie muszą wszyscy senatotowie, posłowie czy urżednicy siedzieć a bunkrze a za nich inni mają ginąc... o nie, ,to nie korea północna. bankowo nie pójdę i nie bede za nich ginął. Oni kasę sobie trzepią a szartaczek ginie, pieknie, nie kumasz tygo? nie twój poziomm za trudno


Anuluj